step over the line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
--what happened to her, oh god, what happened to me. Welcomem dobrodošel/-a na forumu step over the line! kraj dogajanja na forumu je charleston, west virginia. najprej preberi navodila, potem napiši opis, sicer pa tako ali tako vsi veste, kako to poteka. naj vas opomnim še samo, da se na forumu registriraj z imenom in priimkom z malimi začetnicami (primer: jennifer price).

- - - - females : 8 | males: 5 - - - -
charleston, wv
--what happened to her, oh god, what happened to me. Charleston junij 2011 - 26°C
staff
--what happened to her, oh god, what happened to me. Stabf
--what happened to her, oh god, what happened to me. Jennifer
--what happened to her, oh god, what happened to me. Team
cbox
--what happened to her, oh god, what happened to me. Cboxv
credits
--what happened to her, oh god, what happened to me. Credita pravila in grafika so last jennifer, zato je kakršnokoli kopiranje brez dovoljenja prepovedano. vsi rpg prispevki pa so delo naših članov, zato zanje velja enako!

--what happened to her, oh god, what happened to me.

3 posters

Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Sob Jun 11, 2011 11:07 pm

--what happened to her, oh god, what happened to me. Tumblr_lmjfjyA9Ut1qauo29o1_500
so back to my sleep, i'm tossing and turning,

tole je margaret williams, vsem veliko bolj poznana kot layla, ki je pred dobrimi šestimi leti pobegnila iz
idiličnega charlestona v hampshire, na drugi konec zvezne države. zgodilo se je nekaj mesecev po pro-
metni nesreči, v kateri je bila sama huje poškodovana, njen najboljši prijatelj simon pa je umrl na kraju
nesreče. vožnja z motorjem. nič takšnega. potem pa je, čim ji je uspelo izvleči se iz bolnišnične postelje,
naletela na obtožujoče poglede iz vseh strani, tudi od lastne družine in sklenila je, da je morda bolje za
vse, če odide; tako je tudi storila. v hampshiru si je našla prijetno službo natakarice in kljub temu, da
bi lahko pristala v velikanski bedi, se to ni zgodilo; visoke napitnine in najverjetneje najbolj cenjen bar
v hampshiru sta ji pravzaprav omogočila, da je zaživela čisto normalno življenje. sicer ni dokončala sre-
dnje šole in faksa še načela ni, a kljub temu je vse teklo popolnoma normalno in v ključnem trenutku si je
celo našla fanta, ki je pred kakšnega pol leta postal tudi njen zaročenec. potem pa se je seveda vse obr-
nilo na glavo, kot se je v layninem življenju pogosto in do nje je prišla grozljiva novica - o smrti matere,
ki je bila vse njeno življenje njena in bratova edina skrbnica. tako ima starejši brat dave roke zvezane, ker
sklepa neke velike posle na kitajskem, sama pa se je vrnila, da vse organizira, kot se spodobi. zdaj pa so
na vsakem koncu poizvedljivi pogledi in počuti se kot nemočna tarča v lastnem mestu, v katerega se je
vrnila popolnoma sama, brez kakršnekoli opore. she's open for anything and you can use her, fuck her
and throw her away like garbage, i won't mind. be my guests. :3
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by mark smith Sob Jun 11, 2011 11:37 pm

kakšna povezava za marka (ali jennifer če želiš)? Smile
mark smith
mark smith
doctor

Število prispevkov : 12
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Sob Jun 11, 2011 11:43 pm

    uhmm, i say mark. :3 what'd you have in mind?
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by mark smith Ned Jun 12, 2011 12:01 am

ker je tudi ona odšla iz mesta bi mogoče lahko nekaj v tem smislu:
mark ne ve niti, da je za njim odšla iz mesta in nekaj dni pred tem ko je on pobegnil bi se mogoče lahko med njima kaj zgodilo, ampak potem bi na vse skupaj preprosto pozabila, ko bi mark odšel - kasneje nekaj let ne bi bila več na vezi. potem pa bi se oba vrnila sem in ji bi bil mark v oporo, ker se mu nasvezadnje ne bi niti sanjalo kaj se ji je zgodilo v zadnjih letih, pa še malce bi ga mogoče pekla vest glede tistega dogodka pred njegovim odhodom. nothing special - i know, ampak trenutno mi res nič kaj bolj zanimivega ne pade na pamet... Smile
mark smith
mark smith
doctor

Število prispevkov : 12
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Ned Jun 12, 2011 1:25 am

    mmmkay, say da sta imela nekaj, preden je on odšel, romance going on, potem pa on odide brez besed, kar njo seveda prizadane, čeprav seveda s časom pozabi nanj. potem pa dramatic drama, glede na to da sta oba spet v mestu. ona je trenutno pač zjebana, dealing with her mother's death, sicer pa potem ona njemu recimo ne odpusti, ker pač ima dovolj sranja nad seboj in ne vem, noče več bit a playtoy for everyone, on pa seveda hoče, da bi mu odpustila, ker ga peče vest.. nvem, i'm outta ideas as well. :/ meh.
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by mark smith Ned Jun 12, 2011 1:30 am

meni je kul. lahko edino ti lepo prosim začneš pisat?
mark smith
mark smith
doctor

Število prispevkov : 12
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Ned Jun 12, 2011 1:43 am

    šur, will do. (:
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by anna williams Ned Jun 12, 2011 2:07 am

mogoče kaj za anno?
razmišljala sem, ker se pač obe pišeta Williams bi bili lahko kakšni sorodnici.
anna williams
anna williams
student of music

Število prispevkov : 32
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Ned Jun 12, 2011 2:11 am

    true, ta trenutek sem komaj opazla, da mata isti priimek, totalno my bad, ampak zdaj je kar je. :/ say, sestrični? mogoče, pač ker je anna mlajša, bi bla layla kinda nek zgled za njo, mogoče kind of a role-model. nekoč, pač, ko sta še bli manjši. potem pa je layla itak izginla in zdaj, ko je prišla nazaj.. nja, če je layli umrla mama, potemtakem tudi anni teta, kar bi potem ju mogoče združlo na prisilo, pa mata pač great reason da spet vzpostavita vezi. or smth. (:
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by anna williams Ned Jun 12, 2011 2:13 am

Super ideja!!! : ) a bova kar začeli pogovor?
anna williams
anna williams
student of music

Število prispevkov : 32
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by layla williams Ned Jun 12, 2011 7:50 pm

    seveda, seveda. lahko kar jaz začnem, ker se mi trenutno piše. :3
layla williams
layla williams
waitress

Število prispevkov : 16
Join date : 11/06/2011
Age : 30

Nazaj na vrh Go down

--what happened to her, oh god, what happened to me. Empty Re: --what happened to her, oh god, what happened to me.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu