step over the line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
 he's got you high and you don't even know yet Welcomem dobrodošel/-a na forumu step over the line! kraj dogajanja na forumu je charleston, west virginia. najprej preberi navodila, potem napiši opis, sicer pa tako ali tako vsi veste, kako to poteka. naj vas opomnim še samo, da se na forumu registriraj z imenom in priimkom z malimi začetnicami (primer: jennifer price).

- - - - females : 8 | males: 5 - - - -
charleston, wv
 he's got you high and you don't even know yet Charleston junij 2011 - 26°C
staff
 he's got you high and you don't even know yet Stabf
 he's got you high and you don't even know yet Jennifer
 he's got you high and you don't even know yet Team
cbox
 he's got you high and you don't even know yet Cboxv
credits
 he's got you high and you don't even know yet Credita pravila in grafika so last jennifer, zato je kakršnokoli kopiranje brez dovoljenja prepovedano. vsi rpg prispevki pa so delo naših članov, zato zanje velja enako!

he's got you high and you don't even know yet

3 posters

Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by jackson turner Ned Jun 12, 2011 1:43 am

     he's got you high and you don't even know yet Tumblr_llj15iyrDf1qex0dmo1_500
    JACKSON ISAAC TURNER

    27 . podjetnik . straight. honest . direct . romantic . dreamer. independent . broken . sarcastic . living for today . charming . funny.

    ---> JACKSON, WHO?!
    .
    You may say that I'm a dreamer. But i`m not the only one. Pravzaprav ne vem zakaj sem svojo pripoved o sebi začel s temi besedami legendarnega Johna Lennona. Mogoče, ker ekje v ozadju slišim njegovo pesem ali pa ker je preprosto najkrajši možni opis mene. Sanjač sem. Sanjam in sanjal bom in nikoli ne bom edini. Toda to je le del tistega Jacksona, ki ga nihče ne pozna in ga zagotovo tudi nikoli ne bo. Svetu se pokažem kot precej hladna oseba, ki pa pod to hladnostjo skriva neverjeten šarm in privlačnost ter me naredi zaradi tega nekoliko manj dolgočasnega pa čeprav bi moški v mojih letih večinoma le uživali življenje medtem, ko sam večino časa delam v tem majhnem mestu in sanjam kot ste lahko ugotovili. A nekje moram opis sebe začeti brez citatov. Ime ? Jackson Isaac Turner. Družina ? Mama in oče ter mlajša pokojna sestra. Stan ? Trenutno samski. Ampak mislim, da to ne bo dovolj kajne ? Očitno ne bom mogel pobegniti pred opisom najbolj težkega obdobja v mojem življenju. Ne mislim vas namreč dolgočasiti s tistimi neumnosti, da sem se rodil pred 27 leti, ker je to precej logično glede na to da sem zdaj tukaj. Pa tudi o otroški idili vam ne mislim govoriti, ker je pač ni bilo. Lahko da sem se rodil v precej spodobno bogato družino, ki je poleg denarja ter vpliva v sebi skrivala veliko let truda ter pota da je postala tako zelo uspešna kot je bila sedaj. Sprva je res bilo tako kot sta se moja starša želela. Imela sta prelepo hčerko in zdravega sina. Spremenilo pa se je, ko sem dopolnil 17 let in je moja sestra bila stara komaj 14 let. Nenadoma je omedlela ko sem jo pobral s treninga in takoj sem jo odpeljal v bolnišnico. Več ur so jo pregledoval ter odstranjevali različne simptome nato pa ugotovili, da ima levkemijo. To je prizadelo vso družino. Mama je celotne dneve samo jokala in oče je bil še pravzaprav edini, ki se je boril skupaj s sestro. Sam sem le šokirano opazoval dogajanje in nadaljeval svoje življenje. Lahko, da sem izpadel kakor da mi je vseeno ampak mi ni bilo. Le to je bil moj način prebolevanja kajti čeprav sem sanjač sem z nogami trdno na tleh in sem se dobro zavedal, da tako mlado dekletce ne bo premagalo tako zelo mogočne bolezni. Elizabeth se je borila dobro eno leto in nato umrla v svoji sobi katero je oboževala. In kaj se je zgodilo z nami po njeni smrti ? Po pravici povedano se je mami zmešalo, ter jo je oče poslal na zdravljenje. Začela se je zatekati k alkoholu in samo malo je manjkalo pa bi posegla po zdravilih da bi si vzela življenje. Oče pa je še naprej delal in se pobral ter ostal močan za svojega sina, ki je pridno se šolal ter nosil številne nagrade domov. Vem, da sem za očeta točno to kar je sam hotel da bi njegov sin bil. Zato me ni presenetilo, ko mi je pred letom dni predal posel sam pa se upokojil od mene pa samo zahteval, da se še vedno posvetujem na prvem mestu z njim nato pa šele z drugimi. V imeni sestre ter družine sem zato se odločil, da bom nadaljeval družinski posel in sem osvežil celotno podjetje, ki je kljub majhnemu mestu precej vodilno in Turnerjeve vsi poznajo. Bolje rečeno poznajo mene in očeta. O materi nikoli nisva govorila medtem, ko je Elizabeth bila tako ali tako že nekaj let pokojna. Nadaljevali smo svoje življenje, ki pa je postalo precej dolgočasno. Zatopil sem se v delo, da ne bi mislil na vse kar se je zgodilo v mojem življenju in pozabil na ljudi okoli sebe. Velikokrat se zatekam v stare bare, ter popivam in vsak dan bolj in bolj izgubljam vero v ljudi. Odkar sem postal podjetnik nekako nikomur nisem smel zaupati. Moja koža je postala bolj trdna in tako večina misli, da sem tipično hladni prasec ter arogantež. Medtem, ko pa se pod mojim obrazom skriva navadna reva. Reva, ki zna ljubiti ampak tako kot ljubiti zna tudi sovražiti.

    ---> JACKSON NEEDS?!
    FRIENDS na te je Jackson popolnoma pozabil a še vedno je bilo nekaj tistih ljudi, ki so bili z njim od samega začetka ter so se mu globoko zapisalo v srce. Jackson pa bi tudi prav za njih naredil vse kar je v njegovi moči, da bi jim pomagal in star ob strani. Posebej bi torej potrebovali ali žensko ali moškega za najboljšega prijatelja in kakšen smoke/drink buddy bi tudi prišel prav :3 + your ideas ENEMIES teh ima Jackson več kot dovolj. od vseh tistih, ki menijo da si ne zasluži podjetja do tistih deklet katerim je zlomil srce ali pa se za njih ni zmenil pa tudi vsi, ki ga ne poznajo takšnega kot je v resnici niso ravni prijazni do njega tako da bring it on <3 LOVE STUFF mnogo ljudi ne ve, ampak Jackson je v resnici eden izmed tistih redkih fantov, ki še vedno prisegajo na romantiko pri dekletih in ne na tiste opazke ob katerih sam le zavija z očmi in si res ne želi biti na mestu dekleta, ki jih mora poslušati. ampak vse skupaj uniči to, da sam dekleta ne išče in se zakopava v delo in ne misli na njih. ve pa, da bi se pri teh letih moral malce ustaviti in poiskati tisto pravo ter se z njo poročiti in očetu roditi vnuke katere si je tako zelo želel, da bi po njemu nasledili podjetje in bi se priimek turner prikazoval tudi v prihodnosti. tako, da tukaj res nisem omejena. od kratkih zvez, do crushev z ene izmed strani, do broken hearts thing, sex- buddys just bring it on <3

    ---> JACKSON TALKS TO?!
    current conversations:

jackson turner
jackson turner
entrepreneur

Število prispevkov : 19
Join date : 12/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by benjamin stone Ned Jun 12, 2011 1:46 am

    great, še en fant. mogoče kaj za mojega bena?
benjamin stone
benjamin stone
moderator
actor

Število prispevkov : 32
Join date : 12/06/2011
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by jackson turner Ned Jun 12, 2011 1:53 am

    stoposto ^^ mogoče bi lahko bila v smislu best friends or smth ali pa drinking buddys ;3
jackson turner
jackson turner
entrepreneur

Število prispevkov : 19
Join date : 12/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by benjamin stone Ned Jun 12, 2011 1:57 am

    I like both ideas. kKaj pa če uporabiva kar obe?
    Torej drinking bodys and best friends. Bi lahko lepo prosim nekje začel. Pa ej, a bi se lahko poznala že od prej.
benjamin stone
benjamin stone
moderator
actor

Število prispevkov : 32
Join date : 12/06/2011
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by jackson turner Ned Jun 12, 2011 2:04 am

    Seveda, da lahko uporabiva kar obe in se poznata že od prej (:
    bom začela. btw i`m girl not boy (; samo lik je moškega spola haha.
jackson turner
jackson turner
entrepreneur

Število prispevkov : 19
Join date : 12/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by anna williams Ned Jun 12, 2011 2:06 am

mogoče kaj za anno?
anna williams
anna williams
student of music

Število prispevkov : 32
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by jackson turner Ned Jun 12, 2011 2:10 am

    sure (: mogoče posebna ideja ali pa kaj ?
jackson turner
jackson turner
entrepreneur

Število prispevkov : 19
Join date : 12/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by anna williams Ned Jun 12, 2011 2:12 am

Amm sem brez idej. Mogoče kakšna ideja iz tvoje strani?
anna williams
anna williams
student of music

Število prispevkov : 32
Join date : 11/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by jackson turner Ned Jun 12, 2011 2:20 am

    i will think about pa ti pošljem zs (:
jackson turner
jackson turner
entrepreneur

Število prispevkov : 19
Join date : 12/06/2011

Nazaj na vrh Go down

 he's got you high and you don't even know yet Empty Re: he's got you high and you don't even know yet

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu