step over the line
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
welcome
the lights will guide me home Welcomem dobrodošel/-a na forumu step over the line! kraj dogajanja na forumu je charleston, west virginia. najprej preberi navodila, potem napiši opis, sicer pa tako ali tako vsi veste, kako to poteka. naj vas opomnim še samo, da se na forumu registriraj z imenom in priimkom z malimi začetnicami (primer: jennifer price).

- - - - females : 8 | males: 5 - - - -
charleston, wv
the lights will guide me home Charleston junij 2011 - 26°C
staff
the lights will guide me home Stabf
the lights will guide me home Jennifer
the lights will guide me home Team
cbox
the lights will guide me home Cboxv
credits
the lights will guide me home Credita pravila in grafika so last jennifer, zato je kakršnokoli kopiranje brez dovoljenja prepovedano. vsi rpg prispevki pa so delo naših članov, zato zanje velja enako!

the lights will guide me home

2 posters

Go down

the lights will guide me home Empty the lights will guide me home

Objavlja by jacqueline brown Pon Jun 13, 2011 4:52 am

    the lights will guide me home Tumblr_lmijsaTCu01qa8u64o1_500
    JACQUELINE SARAH BROWN

    25, straight, komunikativna, energična, vztrajna, iskrena, zanesljiva, trmasta, maščevalna, samozavestna, zabavna, romantična.

    ---> JACQUELINE, WHO?!
    .
    Torej moj drugi lik na tem forumu, ampak je nastal zgolj iz moje večne želje da mogoče za kratek čas obudim spomine na moje rpg začetke, ki so segali tja v čase Oxforda in v čas mojega lika katerega obožujem še dandanes ampak nekako se ej potem izgubila in zdaj se je ponovno našla. Bivša Elena je zdaj postala Jacqueline vse ostalo pa je ostalo nespremenjeno. Ne vem koliko od vas njo mogoče njo pozna in njeno zgodbo ampak, če vse napišem na kratko je bilo nekako takole : Jacqueline je dekle, ki se ni rodilo v popolno družino in je večino svojega življenja preživela ob sestri in teti. Sprva je res vse bilo popolno, nato pa se je začelo pretepanje s strani očeta. Udarci so sprva prizadeli mamo, nato njo in kasneje še sestro. Ko sta pa dekleti dopolnili 8 let ju je prizadela novica, da je mama naredila samomor in ostali sta z očetom katerega sta se bali. A hvala bogu je tu bila njuna teta, ki je očeta poslala v zapor in dekleti vzela pod svoje okrilje. Poslala ju je v šolo in tako sta lahko dekleti končno zadihali. In Jacqueline zagotovo je. Imela je nekaj nesrečnih trenutkov in tistih srečnih, ampak prav zaradi njih je to kar je danes. Močna in samostojna ženska, ki ima tisto pozitivno energijo v sebi in željo da je vedno boljša in boljša, ter se en pusti nikomur več da dvigne roko nad njo. Očetu je ker je bila krhka zdaj pa ni več. Sposobna se je braniti tako z udarci kot besedami. Poleg vsega pa je Jacqueline nežno dekle, ki obožuje sončne zahode ter verjame v ljubezen na prvi pogled in obožuje delo z otroci zato se je prav zaradi tega razloga odločila, da bo učiteljica in jim bo pomagala na poti v šolanju, ki predstavlja dolgo in težko pot a ne nemogočo.

    ---> JACQUELINE NEEDS?!
    FRIENDS Jacqueline je precej družabno bitje, ki ima veliko prijateljev takšnih in drugačnih, a večino njenih stvari poznajo le ljudje katerim resnično zaupa. Zato bi bilo lepo, če bi za to dekle dobila najboljšo prijateljico ali prijatelja še iz časov njenega šolanja, ko so skupaj preživeli tiste srednje šolske čase in so še zdaj skupaj, ter poznajo vso njeno zgodbo od a do ž (: ENEMIES teh mislim, da Jacqueline nima. seveda se lahko nekdo najde, ki čuti napetost do nje, ampak Jackie res ni oseba, ki bi se rada prepirala je pa res, da je zelo maščevalna in včasih tudi preveč direktna kar pa lahko pripelje do večjih prepirov pri katerih trmasto vztraja pri svojem LOVE STUFFuf tukaj je to dekle odprto za vse. v času srednje šole je imela veliko vzponov in padcev, ki so jo izoblikovali v ljubezenskem področju ampak mislim, da je precej odrta za vse in čeprav je že veliko jokala mislim, da lahko tudi še zdaj prenese na novo strto srce in podobno. zna pa tudi sama nekomu streti srce in ji to ne predstavlja nič novega. če je lahko strla srce najboljšemu prijatelju katerega je v resnici ljubila lahko tudi na novo pridobljenem fantu. <3

    ---> JACQUELINE TALKS TO?!
    current conversations:

jacqueline brown
jacqueline brown
teacher

Število prispevkov : 5
Join date : 13/06/2011

Nazaj na vrh Go down

the lights will guide me home Empty Re: the lights will guide me home

Objavlja by benjamin stone Sre Jun 15, 2011 12:45 am

    kaj za ben-a? Smile bdw i love your play by, and names jacqueline^^
benjamin stone
benjamin stone
moderator
actor

Število prispevkov : 32
Join date : 12/06/2011
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

the lights will guide me home Empty Re: the lights will guide me home

Objavlja by jacqueline brown Sre Jun 15, 2011 1:13 am

    zagotovo se nekaj najde ^^ mogoče kakšna posebna ideja ? 889921
jacqueline brown
jacqueline brown
teacher

Število prispevkov : 5
Join date : 13/06/2011

Nazaj na vrh Go down

the lights will guide me home Empty Re: the lights will guide me home

Objavlja by benjamin stone Sre Jun 15, 2011 1:51 am

    hm, trenutno niti ne. pa ti?
benjamin stone
benjamin stone
moderator
actor

Število prispevkov : 32
Join date : 12/06/2011
Age : 27

Nazaj na vrh Go down

the lights will guide me home Empty Re: the lights will guide me home

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu